Titulní obrázek


Alfa Romeo představuje své novinky

Alfa Romeo předvedla na pařížském autosalonu působivou přehlídku čtyř modelů MiTo: Safety Car, dvě verze odvozené od Safety Caru MiTo – limitovaná dvousetkusová edice Superbike 170 k a Turbo TwinAir Superbike Special Series – a nakonec verze Exclusive s paketem Sport. Sportovní verze MiTa doplňoval motocykl Aprilia, který v šampionátu SBK sedlá Max Biaggi.

Povinné ručení online: neobíhejte pojišťovny a nezvěte si domů pojišťovací poradce? Využijte sjednání povinného ručení online přes internet. Ušetříte drahocenný čas, v kalkulátoru pojištění naleznete optimální sazbu pro vaše vozidlo a navíc výrazně ušetříte.

Oficiální Safety Car šampionátu Eni FIM SBK Superbike Word Championship byl zdrojem inspirace pro obě nové speciální edice. Barva Rosso Competizione ještě více zvýrazňuje sportovní charakter vozidla.

Na autosalonu měla své místo také novinka Giulietta. Veřejnost okouzlila balíčkem Collezione a exkluzivním výbavovým stupněm Sportiva inspirovaným legendárním Quadrifoglio Verde, tedy symbolem technické výjimečnosti Alfy Romeo.

Alfa Romeo šampionátu World Championship poskytuje již řadu let své Safety Cary. Oficiální Safety Car šampionátu Eni FIM SBK Superbike World Championship sezóny 2012 vychází z Alfy Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde. Tento model je splynutí sportovnosti, účinnosti a bezpečnosti. Svým výkonem a účinností v každodenním provozu dokonale navazuje na tradici těch nejlepších vozů Alfa Romeo.